Systemy higieny w przemyśle spożywczym

Szacowany czas czytania: 2 min

Firma CleanAccess powstała z pasji do profesjonalnych i innowacyjnych rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo i najwyższą higienę podczas produkowania żywności. Chcemy, by dostarczane przez nas kompleksowe systemy wspierały pracowników branży spożywczej w codziennych obowiązkach.

Gotowe rozwiązania dla produkcji żywności

higiena w produkcji żywnościProjektowane przez nas produkty są wielokrotnie analizowane oraz dostosowywane do indywidualnych wymagań i potrzeb Klientów. Staramy się podchodzić do każdego zamówienia elastycznie. Zespół ekspertów CleanAccess oferuje swoją pomoc oraz wsparcie w doborze odpowiednich rozwiązań. Dokładnie wsłuchujemy się w Państwa potrzeby i staramy się znajdować idealne rozwiązania skrojone pod daną działalność.

Producenci z branży spożywczej mają niezwykle trudne zadanie. Dostarczają żywność na sklepowe półki, jednak w związku z tym ich działalność obarczona jest ogromnym ryzykiem i odpowiedzialnością. Stawiane przed nimi wymagania prawne zakładają przestrzeganie najwyższych standardów higieny oraz regularne dostosowywanie się do wprowadzanych przez ustawodawców zmian w prawie żywnościowym.

Kompleksowe systemy higieny

Producenci muszą obserwować tendencje europejskie, ponieważ ustawodawstwo unijne podąża za najnowszymi wytycznymi światowych organizacji zajmujących się jakością i bezpieczeństwem żywności, dostosowując do nich obowiązujące przepisy. Produkcja żywności jest więc obarczona wieloma wyzwaniami, dlatego chcemy wspierać zarówno małe przedsiębiorstwa, jak i wielkie koncerny w trosce o najwyższą jakość artykułów spożywczych.

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania ułatwiające przestrzeganie najwyższych standardów higieny produkcji. Wyposażenie pracowników w nowoczesne rozwiązania poprawia efektywność pracy oraz zwiększa wydajność procesów.

Produkty i usługi dla przemysłu spożywczego najwyższej jakości

W naszej ofercie znajdziesz wiele produktów ułatwiających utrzymanie czystości na hali produkcyjnej. Projektujemy i wdrażamy centralne systemy mycia pianowego oraz systemy mycia wodą z sieci. W ich skład wchodzą węże i pistolety myjące oraz zawory, lance i dysze do płukania pianowego.

higiena w przemyśle spożywczynOferujemy również akcesoria wspierające lepszą organizację i większe bezpieczeństwo podczas stosowania tych systemów. Warto zaopatrzyć się w bębny zwijające i haki pozwalające na zachowanie porządku na hali produkcyjnej. Aby proces mycia i dezynfekcji był w pełni bezpieczny dla przeprowadzających go pracowników oferujemy ubrania wodoochronne. Zapobieganie przemoczeniu chroni przed wychłodzeniem oraz poparzeniem.

Dostarczamy również niezawodne wyposażenie ze stali nierdzewnej. Od lat obserwujemy, jak cechy tego tworzywa radzą sobie podczas produkcji żywności. Jej właściwości antykorozyjne oraz niska porowatość wraz z wysoką odpornością mechaniczną sprawiają, że materiał ten jest niezastąpiony podczas produkcji akcesoriów i wyposażenia hal produkcyjnych.

Oferujemy również cały pakiet usług CNC, wśród których znajduje się toczenie, frezowanie, gięcie na prasach krawędziowych, cięcie laserowe, spawanie stali nierdzewnej, znakowanie laserowe, obróbkę wibrościerną oraz śrutowanie w kabinie ciśnieniowej.

Pobierz katalog produktów CleanAccess

Wciąż rozwijamy nasz dział projektowy i badawczy

systemy higienyDział projektowy i badawczy CleanAccess to nieodłączny element naszej działalności. Dzięki niemu możemy zaoferować produkty i usługi najwyższej jakości. Każdy z etapów procesu produkcji naszych produktów jest pod ścisłym nadzorem.

Analizie podlega wybór najlepszego surowca oraz możliwe warianty projektowania. Po zakończonym procesie produkcji odbywa się kontrola jakości. Następnie gotowe produkty są odpowiednio testowane. Dzięki temu mamy pewność, że trafiające do Państwa artykuły są niezawodne i zgodne z europejskimi normami jakości.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy obsługiwany przez profesjonalistów

Zadbaliśmy o dynamiczny rozwój naszego zespołu oraz nowoczesny park maszynowy. Obsługiwane przez profesjonalistów najnowocześniejsze urządzenia zapewniają efektywną pracę i terminowe realizowanie zamówień. Jako producenci kompleksowych rozwiązań dokładamy również należytą staranność do właściwego przeprowadzania procesów produkcyjnych.

Są one zgodne z Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001. Ponadto wdrożyliśmy systemy 5S, Visual Lean Management oraz system Kanban. Wszystkie te rozwiązania mają wspierać nasze działania i zapewniać najwyższą jakość oferowanych produktów oraz usług.

Wyświetlenia: 182

Przeczytaj inne artykuły na ten temat

Poprzednie: Higiena produkcji w przemyśle piekarniczym i cukierniczym
Następne: Higiena w produkcji mięsa i jego wyrobów