DBAMY O JAKOŚĆ

POLITYKA JAKOŚCI

Polityka Jakości firmy CleanAccess sp. z o.o., funkcjonująca w obszarze produkcji akcesoriów systemów mycia oraz wyposażenia wykonywanego ze stali nierdzewnej i świadczenia usług CNC, koncentruje się na zapewnieniu Klientom produktów i usług najwyższej jakości. Firma pracuje zgodnie ze standardem Lean Management i regularnie poprawia procesy oraz kwalifikacje całego zespołu, poprzez szereg szkoleń oraz wdrożeń, co gwarantuje stabilność i wysoką pozycję firmy na rynku. Jednocześnie poszanowanie i ochrona środowiska naturalnego, stanowi dla kierownictwa i pracowników sprawę priorytetową i jest wyznacznikiem działań produkcyjnych.

Każdy pracownik naszego zespołu odpowiada za rozwój systemów zarządzania jakością oraz jest świadomy i respektuje założenia Polityki Jakości CleanAccess.

Zarząd CleanAccess bierze aktywny udział w realizacji ustalonych celów, a nasza Polityka Jakości stanowi jednocześnie deklarację Zarządu firmy, do zapewnienia odpowiednich zasobów i środków, w celu realizacji powyższych celów oraz doskonalenia systemu organizacyjnego.

EKOLOGIA

Firma CleanAccess jest zaangażowana w politykę sprzyjającą ochronie i zachowaniu środowiska, minimalizując negatywny wpływ i nieustannie szukając nowych rozwiązań na wszystkich etapach działalności. Stara się prowadzić działalność w sposób etyczny i wrażliwy na problemy społeczne, kulturalne, gospodarcze i środowiskowe, zarówno lokalnie, jak i globalnie.

Popieramy styl Zero Waste, starając się generować jak najmniej odpadów, a tym samym nie zanieczyszczać środowiska.

Segregujemy odpady i zachęcamy pracowników do ochrony środowiska w miejscu pracy oraz w domu. Wszystkie otrzymane opakowania są poddawane recyklingowi.

Staramy się działać odpowiedzialnie, aby pomóc osobom i organizacjom, które pozytywnie wpłyną na społeczeństwo, w którym działamy.

Nasze produkty są trwałe i wytrzymałe, dzięki temu nie zużywają się zbyt szybko, wystarczając na dłużej i nie generując odpadów.

Staramy się wykorzystywać minimalną ilość materiałów opakowaniowych. Duże gabarytowo produkty zazwyczaj wysyłane są w formie rozłożonej, co daje mniejsze opakowane i zmniejsza koszty transportu oraz emisję CO2.

Podejmując decyzję o zakupie nowych maszyn i urządzeń linii produkcyjnej kierujemy się zarówno z parametrami technicznymi, jak i kwestiami związanymi z ich ekonomiczną pracą. Ogromne znaczenie ma również możliwość maksymalnego wykorzystania surowców, w celu ograniczenia ilości wytwarzanych odpadów.

Decyzje o wyborze sprzętu biurowego podyktowane są również argumentami związanymi z ich ekonomiczną pracą oraz niskim poziomem zużycia energii.

Przy wyborze dostawców zwracamy uwagę na kwestie środowiskowe poprzez posiadanie przez dostawców certyfikatów środowiskowych.

CERTYFIKATY I REFERENCJE

Misją CleanAccess sp. z o.o. jest produkcja akcesoriów systemów mycia, wyposażenia ze stali nierdzewnej oraz świadczenia usług CNC, zgodnie z oczekiwaniami klienta, gwarantując tym samym ich wysoką jakość oraz niezawodność.

Polityka firmy realizowana jest w ramach Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem, zgodnego z wymaganiami norm ISO 9001:2015 przy pełnym zaangażowaniu kierownictwa i całego personelu. Wysoka jakość produktów oraz usług powoduje, że CleanAccess ma wielu zadowolonych odbiorców na całym świecie i rokrocznie powiększa swój rynek zbytu. Jakość produkcji potwierdzają certyfikaty i referencje firmy.

Masz pytania? Spróbuj przeszukać naszą Bazę Wiedzy.