DEZYNFEKCJA I HIGIENA

Nasza oferta higienicznych dozowników łokciowych i stacji dozujących do dezynfekcji rąk, dyspenserów na rękawiczki, maseczki i itp.

Dyspenser łokciowy oraz dyspenser na rękawiczki

POBIERZ NASZ KATALOG

Nasza pełna oferta znajduje się w katalogu, który możecie Państwo pobrać z naszej strony.

O FIRMIE

CleanAccess to zespół stworzony przez ludzi z dużym doświadczeniem w dziedzinie higieny i bezpieczeństwa produkowanej żywności. Naszym celem jest kreowanie innowacyjnych rozwiązań i produktów, które znacząco wpływają na wzrost standardów higieny w przemyśle spożywczym. W swojej działalności staramy się być elastyczni. Dostosowujemy się zarówno do potrzeb dużych międzynarodowych koncernów jak i średnich i małych przedsiębiorstw. Jesteśmy także otwarci na potrzeby i pomysły każdego z naszych klientów.

ULTRA HYGIENIC®

To wyselekcjonowana grupa akcesoriów, które posiadają wyjątkowe właściwości, a także spełniają najbardziej rygorystyczne normy dotyczące higieny i bezpieczeństwa w przemyśle spożywczym.

BAZA WIEDZY

WYDARZENIA

Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020

Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020
CLEANACCESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Celem projektu jest rozwój firmy poprzez eksport dzięki udziałowi w programie promocji branży maszyn i urządzeń o programach promocji o charakterze ogólnym. Projekt ukierunkowany jest na promowanie polskiej marki produktowej CLEANACCESS poprzez Markę Polskiej Gospodarki. Dzięki realizacji projektu firma zwiększy eksport i zyski oraz zdywersyfikuje rynki sprzedaży.
Wartość projektu: 719 759.00 PLN          Wartość dofinansowania: 458 175.00 PLN
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój Informacje źródłowe na temat Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój znajdują się na stronie www.poir.gov.pl

CleanAccess sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich
pt. Przygotowanie do internacjonalizacji przedsi
ębiorstwa CleanAccess sp. z o.o. na nowe rynki zagraniczne.
Celem projektu jest nawiązanie współpracy biznesowej z przedsiębiorstwami na nowych rynkach zagranicznych w ramach sprzedaży akcesoriów do systemów mycia.
Dofinansowanie projektu z UE: 198 470,00 PLN

Masz pytania? Spróbuj przeszukać naszą Bazę Wiedzy.